Doléhá na Vás stále větší záplava dokumentů? Potřebujete řešit ve Vaší organizaci spisovou službu a archivaci? Ztrácíte čas hledáním v záplavě zákonů, vyhlášek a aktualizací právních norem? Hledáte novinky i zajímavé typy pro usnadnění vaší práce týkající se oblasti spisové služby a archivnictví na jednom místě?

Pak vítejte na našem portálu Spisovkáři.

 Oblast spisové služby zažívá v poslední době rozmach a to nejen v souvislosti s elektronizací veřejné správy eGovernmentu, ale i z důvodu potřeby organizací optimalizovat a dokumentovat veškeré procesy. Vlastní potřeby jednotlivých organizací mohou být různé – v poslední době je poměrně aktuální problematika evidence dotačních titulů, zavádění ISO a v neposlední řadě i prostá potřeba orientovat se v běžné komunikaci se zákazníky, obchodními partnery, zaměstnanci apod.

Klub Spisovkáři,  firmy FPO s.r.o., si klade za cíl pomoci široké skupině těch, kterých se nějakým způsobem dotýká povinnost, nebo potřeba vést spisovou službu. Tato problematika je velmi široká a poměrně opomíjená. Chceme tímto vyjít vstříc všem, kteří se v tomto oboru pohybují a na jednom místě informovat o aktuální legislativě, přinést praktické rady k vlastnímu vedení spisové služby, zajímavosti z této oblasti a v neposlední řadě i zprostředkovat možnost vzájemné diskuse a také možnost konzultace s našimi metodiky. Zároveň zde budete informováni o aktivitách klubu a připravovaných akcích.

Portál Spisovkáři je rozdělen na část veřejnou a členskou. Přístup do členské části získáte po registraci . V klubové části získáte přístup k dalším praktickým materiálům, pomůckám i vzorovým  dokumentům. Členství vám umožní absolvovat on-line školení v čase který vám vyhovuje a rovněž za zvýhodněnou cenu, nebo zcela zdarma, účast na pořádaných akcích.

Podrobnosti o pravidlech členství získáte zde.

Pro zodpovězení dotazů ke členství, nebo konkrétní dotaz ke spisové službě klikněte zde.

Copyright © 2014. All Rights Reserved.

SlideBar